Elindult a 2023-24-es tanév

Szeptembertől régi és új tanulóink kezdték meg képzésüket tanműhelyünkben. A nyári gyakorlat óta nem használt eszközeink újra készenlétben vannak és várják, hogy tanulóink elsajátíthassák rajtuk a szakma rejtelmeit.

Szeptembertől régi és új tanulóink kezdték meg képzésüket tanműhelyünkben. A nyári gyakorlat óta nem használt eszközeink újra készenlétben vannak és várják, hogy tanulóink elsajátíthassák rajtuk a szakma rejtelmeit.

A következő szakmákban indultak képzéseink:

  • elektronikai műszerész
  • elektronikai technikus
  • villanyszerelő
  • hegesztő
  • szerszám- és készülékgyártó
  • gépgyártástechnológiai technikus
  • műanyag-feldolgozó
  • műanyagfeldolgozó-technikus
  • környezetvédelmi technikus

Folytatódik a kompetenciák elsajátítása és a vizsgákra való felkészülés, eredményes tanévet kívánunk mindenkinek!

By |2024-02-08T09:20:36+00:00szeptember 4th, 2023|Uncategorized|